Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

Новини

На дворі зима, а для наших пернатих друзів — птахів це велике випробовування. Учні нашої філії добре знають про важкі часи зимуючих птахів. І вкотре приходять їм на допомогу. Діти разом із своїми батьками завчасно потурбувалися про годівнички для птахів, які розвісили на території ліцею. Регулярно підсипають корм у годівнички і спостерігають як птахи ласують смачними гостинцями. Долучайтесь і ви до благородної справи!!!

https://drive.google.com/file/d/13LvUmUnR3vV7iRHTlzvQ1BW-VLu4tPa8/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1eA0gLqtr9p5sDeu_R9ddGk7W25Xyoalu/view?usp=sharing

Сьогодні 21 лютого 2024року в нашій школі проведено фестиваль дитячої творчості "Проліски надії - 2024". Здобувачі освіти виконали пісню Н.Май "Ні війні!" та танцювальну композицію "Весна прийшла в мій рідний край".

В єднанні — наші сила та міць. 16 лютого в Україні святкують День єданння. Взимку 2022 року західні розвідки попереджали Україну про можливе вторгнення рф і навіть називали приблизну дату — саме 16 лютого. "Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", — сказав тоді президент. Так з'явився День єднання 16 лютого.
Учні переглянули відеоролик "День єднання: історія свята" та долучилися до флешмобу "В єднанні — сила українців".

В Україні 26 лютого відзначають День спротиву російській окупації Криму.
Десять років тому диверсійні групи рф почали спроби захопити Крим. 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України.

Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф.
Два роки тому російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, і тепер увесь український народ мужньо відстоює свою свободу, спротив триває.
Переглянувши повнометражний документальний фільм "Крим: як це було", учні нашої філії разом з вчителями вшанували мужність та героїзм українців, які проживають у тимчасово окупованому Криму та у Севастополі й відстоюють територіальну цілісність України.

Тема Інженерного тижня цього року — самозарадність. Вміння бути самозарадними посилює нашу незалежність від зовнішньої допомоги, відповідальність та прискорює нас. Коли ми розв’язуємо питання, що стосуються життя та розвитку, це стає вкрай важливо. Крім того, самозарадність важлива складова розвитку креативності.
З метою популяризації предметів природничо-математичного циклу, інтеграції предметів, розвитку творчості, креативності, логики педагоги та здобувачі освіти нашої філії показали свої здібності під час проведення майстер-класів з виготовлення виробів згідно тематики Інженерного тижня.
Сіренко Наталія Іванівна з учнями 2 класу надала перевагу у своїй роботі картону. Під керівництвом вчителя учні виготовили власноруч рухому модель "Курча".
Данчук Тетяна Григорівна з учнями 3 - 4 класів застосували техніку оригамі і виготовили модель "Котик". Полюбляють діти моделювати також з конструктором лего: Горобець Вадим (3кл.)- "Літак". Також даний учень займався дослідженням з вирощування кристалів.
Стахова Алла Григорівна разом з учнями 3 класу виготовили модель "Слоненя", надаючи перевагу техніці оригамі, що дуже подобається дітям.

День Соборності України - це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

22 січня 1918 року незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а через рік, в 1919 році, в цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу.
22 січня вчителями початкових класів Данчук Т.Г., Сіренко Н.І. та Стаховою А.Г. проведено Єдиний урок "Україна - єдина, соборна й непоборна", конкурс малюнків "Україна - це ти! Україна - це я! Єдина і вільна держава моя!»", перегляд відеопрезентації “Україна - соборна держава”. Також долучилися до ланцюга єдності "Разом ми - сила".

У рамках проведення Всеукраїнської церемонії «Свято Олімпійського прапора» з нагоди відкриття ІV зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Канвондо та на підтримку українських ровесників, які братимуть участь в зимових Юнацьких Олімпійських іграх - 2024, учні нашої філії на практичному занятті з мистецтва виготовили Олімпійський прапор.
17 січня проведено спортивні змагання між здобувачами освіти 2-4 класів. У спортивній залі школи вирували олімпійські пристрасті – при виконанні веселих естафет діти докладали максимум зусиль і кмітливості для виконання завдань.

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. 105 років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.
Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.
Тільки разом ми сильні, бо наша єдність – наша зброя. Разом і спільними зусиллями ¬– до Перемоги!
Слава Україні!

Традиційно підводимо підсумки року, що минає. За досягнення в різних галузях освіти нагороджуємо грамотами та подяками. Дякуємо і учням і батькам за співпрацю. Хай мрії збуваються!

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.
Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика.
В Україні традиція новорічного святкування має особливо непросту та тривалу історію: наші прадіди у різний час святкували новий рік і в березні, і у вересні, і у січні – та й тепер 2 рази. Люди вірять, що, прикрашаючи новорічну ялинку, вони роблять злі сили добрішими. Вже давно про це забуто наступними поколіннями, але ялинка — як і раніше залишається символом новорічного свята.

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням
чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних
сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!
Щиро дякуємо Гондаруку Василю Яковичу та Пешку Анатолію Володимировичу за прекрасні подарунки, за доброту, за доброзичливе ставлення до нас. Особливо приємно отримати їх у цей чудовий день – день
Святого Миколая. Завдяки Вашій допомозі ми змогли втілити у життя мрії дітей.
Зараз у їхніх очах горять вогники, віра в добро і казку.
Сердечно вітаємо Вас з прийдешніми святами, з Новим роком і Різдвом
Христовим! Щиро бажаємо миру і благополуччя, здоров’я, оптимізму, мудрості у
житті, віри, надії і любові у серці. Нехай у кожній Вашій оселі дзвенить дитячий
сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

8 грудня 2023 о 13:10 | Шевчук М. П. | немає коментарів

З вірою в перемогу в закладі було оголошено акцію «Смаколики для захисників», метою якої був збір солодощів, фруктів, чаю та кави для наших захисників та захисниць, які зараз перебувають у лавах ЗСУ.
Доброчинна подія об’єднала здобувачів освіти, педагогів, техперсоннал та батьків нашого закладу, адже вони закуповували та активно приносили подарунки нашим захисникам та захисницям. Багато слів підтримки і подяки учні вклали у листівки-привітання для воїнів ЗСУ. Це лише маленька частинка наших переживань, любові, душевного тепла і молитов за них. Але в такий спосіб ми об’єднуємо зусилля та згуртовуємося заради нашої перемоги! За лічені дні спільними зусиллями учнів, батьків, працівників закладу було зібрано солодощі, каву, чай. Зібрану допомогу разом із дитячими малюнками, побажаннями, оберегами було передано нашим односельчанам-захисникам.

Дякуємо усім, хто долучився до акції!

8 грудня 2023 о 13:00 | Шевчук М. П. | немає коментарів

Цей день важливий для кожної людини, оскільки допомагає відчути себе важливою та дати іншим відчуття вагомості. Особливо це свято полюбляють діти, оскільки вони є відвертішими та легше виявляють свої почуття. Обійми захищають від внутрішніх страхів, заспокоюють, зціляють від хвороб. А Міжнародний день обіймів допомагає зрозуміти, що ми залежні одне від одного та щодня потребуємо дотиків від навколишніх.Люди як правило не замислюються над тим, скільки разів на день вони здійснюють акт обіймів. Проте є певна квота, яка допомагає нам зростати та розвиватися. Вчені стверджують, що для виживання людина потребує чотирьох обіймів в день, для почуття безпеки – 8, а для розвитку – 12. Здається, що це занадто багато, але ми можемо досягати цих результатів, навіть не задумуючись. Просто необхідно використовувати кожну нагоду для обіймів – обіймати своїх дітей, коханих, рідних, колег та знайомих.Вчені виявили, що обійми – навіть, якщо це були просто неживі предмети, як плюшевий ведмедик – допомагають заспокоїти внутрішні страхи. Міжособистісний дотик – настільки потужний механізм, що навіть предмети, які можуть імітувати дотик іншої людини, допомагають прищепити відчуття спокою та небезпеки.
Обійміть себе. Не треба далеко йти, щоб отримати обійми. Можна самостійно підняти свій настрій, отримати високу самооцінку та почуття безпеки, коли поруч не буде жодної людини. Обхопіть себе руками та міцно обійміть. Пам’ятайте, що насамперед ми самі маємо себе любити.

8 грудня 2023 о 12:50 | Шевчук М. П. | немає коментарів

Народна кухня — це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати.

Українська кухня складалася протягом віків і з давніх часів відзначалася різно­манітністю страв, високими смаковими та поживними якостями. Більшість страв української кухні відзначається складною рецептурою і складними комбінованими способами їх готування (так, під час варіння борщу використовується до 20 складників).

Значною мірою на характер кухні впливає основний спосіб термічної обробки продуктів, який багато в чому залежить від конструкції домашнього вогнища. На Україні це було вогнище закритого типу — вариста піч. Тому на Україні переважно готували варену, тушковану й печену їжу.

В рамках проведення місячника родинно-сімейного виховання та декади української мови та літератури 29 листопада в нашій школі відбувся «День української кухні». Діти власноруч ліпили вареники з картоплею, капустою, м’ясом. Знайомилися з технікою приготування цієї стрнави та під чітким керівництвом кухаря Горобець Т.А. варили свої варенички. Смакували всією шкільною родиною.

8 грудня 2023 о 12:43 | Шевчук М. П. | немає коментарів

Кожна людина сама повинна дбати про своє здоров’я. Тому вчителька Сіренко Н.І. значну увагу приділяє вихованню в учнів відповідальності за власне здоров’я та життя, пропагує здоровий спосіб життя. Під час проведення години здоров’я "Хочу і можу бути здоровим" 27 листопада здобувачі освіти нашої філії знайомилися з основними складовими здоров’я, поглибили та розширили свої знання про гігієнічні правила і способи догляду за шкірою рук, зубами. Діти зробили висновок, що міцне здоров’я - це найдорожчий скарб.

8 грудня 2023 о 11:11 | Шевчук М. П. | немає коментарів

Щороку наприкінці листопада в Україні відзначають траурну дату - День пам'яті жертв Голодомору. Цього дня ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Дата встановлена з метою вшанування пам'яті мільйонів загиблих українців, які стали жертвами геноциду радянською владою.В 2023 році День пам'яті жертв Голодомору припадає на 25 листопада.
Це офіційне свято присвячене пам'яті жертв усіх трьох голодоморів, які були у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках. Особливо трагічним був Голодомор 1932-33 років, який забрав від 4,5 до 10 мільйонів життів, залежно від різних оцінок.
Забути таке неможливо. Щоб не стерлася пам'ять про уроки минулого, щоб не
втратили майбутні покоління того знання, яке характеризує націю українців,
згадуємо про всіх невинно убієнних. Це згуртовує нас, живих, дає нам силу та волю,
мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
В нашій філії пройшли заходи щодо вшанування
пам’яті загиблих у роки страшного Голодомору:
     педагогами було організовано та проведено тематичні уроки, бесіди, відео-уроки з нагоди
вшанування пам’яті жертв Голодомору за темами: «Голод в Україні 32-33 рр.:
найстрашніші факти», «Очима болю, відлуння в серцях», «Втрачене дитинство –
втрачене життя в далекому 32 році», виховні години «Минуле стукає в наші серця», «Жертвам Голодомору присвячується…». Діти власноруч виготовляли синьо-жовту незабудку, малювали колоски
та свічки як символи пам`яті Голодомору.

29 листопада 2023 о 13:50 | Шевчук М. П. | немає коментарів

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Гідність і свобода — це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.
Гідність і свобода, воля і незалежність, права людини — це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до мети: соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.
Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада, в Хмарівській філії з дотриманням вимог законодавства та з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану проведено заходи:
- інформаційний вісник "Революція Гідності та Свободи", Стахова А.Г.;
- віртуальні екскурсії місцями Революції Гідності «Вільні творять майбутнє» Данчук Т.Г., Сіренко Н.І.;
- створення читанки-розмальовки "З Україною в серці";
- флешмоб «Україна починається з тебе» .
Мета заходів – вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, розвитку почуття національної самосвідомості та громадянської активності, формування розуміння єдності і цілісності України, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.

29 листопада 2023 о 12:51 | Шевчук М. П. | немає коментарів